Advokátní kancelář Daniela Rybková

poskytuje na území České republiky komplexní právní služby se specializací zejména na stavební právo, autorské právo, občanské právo, právo obchodních společností, právní vztahy k nemovitostem, sporovou agendu, vymáhání pohledávek. Prioritou advokátní kanceláře je maximální spokojenost klienta.

Úvod

Vysokou odbornost poskytování právních služeb považujeme za samozřejmou. Při řešení složitějších a objemnějších případů spolupracujeme s dalšími advokátními kancelářemi i dalšími specialisty z řad účetních a daňových poradců, s notářskými kancelářemi i exekutorskými úřady.

Klientům nabízíme dlouhodobou spolupráci i právní pomoc v jednotlivých případech. Právní poradenství poskytujeme jak v sídle advokátní kanceláře či její pobočce, tak v i sídle klientů či jejich obchodních partnerů. Naší snahou je vytvoření fungujících vztahů s klienty, založených na vzájemné důvěře a respektu.

Klientům zaručujeme naprostou diskrétnost při řešení jejich záležitostí. 

Aktuality

Upozorňujeme na zajímavý judikát Nejvyššího soudu ČR týkající se nájmu bytu. 01.04.2015

Zásadní právní věta zní:

"Z odůvodnění oznámení o zvýšení nájemného musí dostatečně určitě vyplývat i podlahová plocha bytu, z níž pronajímatel při stanovení zvýšeného nájemného vycházel, neboť bez tohoto údaje si nájemce nemůže ověřit správnost zvýšení nájemného."

Podrobněji viz rozsudek sp. zn. 26 Cdo 2905/2014


NAJDETE NÁS

Jana Želivského 2385/11
130 00 Praha 3


KONTAKTUJTE NÁS

Tel.: +420 731 962 075
dana.rybkova@pravnisluzbypraha.cz

Copyright © 2015-, Mgr. Ing. Daniela Rybková, advokátní kancelář